Order Czerwonej Podwiązki

Order Czerwonej Podwiązki
Rok 2015
  • Elżbieta Kisielewska - za Grupę i Koło Teatralne oraz wykłady

  • Grażyna Dyszkiewicz - za współprowadzenie recepcji KKK, Kolo Fotograficzne, Grupę teatralną

  • Magda Maciejewska - za Koło Taneczne i Grupę Teatralną

  • Joasia Lisowska - za inspiracje, pomysły i aktywność

Rok 2014
  • Małgosia Samecka - za wierność

  • Mira Grecka - za aktywność merytoryczną i wycieczkę

  • Danusia Moskwa - za aktywną pomoc

  • Irena Kondratowicz - za współpracę

Rok 2013
  • Ewa Żabczyńska - za wycieczki

  • Dana Wieczorek - za warsztaty plastyczne i facebooka Klub Klasy Kobiet

  • Hania Mieszkowska - za filcowe warsztaty i dzieci

  • Ela Romanowska - za szlachetną paczkę

  • Elżbieta Krawczyńska - za szlachetną paczkę i w ogóle

  • Grażyna Włodarz - za wsparcie literackie

Rok 2012
  • Ewa Falkowska - za książkę kucharską i powód dla którego ją napisała

  • Ewa Zambrzycka - za wieczne trwanie

  • Elżbieta Gajowniczek - za wystawy i konkursy fotograficzne

Rok 2011
  • Ania Berezowska - za otwartość i odwagę prelekcji

  • Gosia Bojarska - za promowanie zdrowego stylu życia w KKK

  • Agata Niewiarowska - za opiekę literacką nad Klubem i prezentacje Palcem po mapie

Rok 2010
  • Joasia Bukowy - za Koło brydżowe i jaskinię hazardu

  • Lucyna Włodarczyk - za obsługę akcji zakrętki

  • Elżbieta Szczypiorska - za obsługę akcji Szlachetna Paczka

  • Ewa Guzowska - za pomoc przy zapisach UDW

  • Lilka Henclewska - za pomoc w administrowaniu UD

Rok 2009
  • Ewa Woroniecka - za mobilną bibliotekę

  • Anka Wikieł - za gotowość na wezwanie

  • Beata Rybarkiewicz - za wycieczki i inne

Rok 2008
  • Elżbieta Jodłowska - za otwarcie puszki klimakterium i wielkoduszność

  • Dorota Adamska - za wizjonerskie, pełne zaufania zrozumienie i wsparcie

  • Rita Wrześniowska - za wierne trwanie i pomoc w prowadzeniu Klubu

  • Iwona Rabś - za serwis kulturalno - oświatowy

  • Elżbieta Marszałkowska - za opiekę nad Alą i Wszędobylskie

  • Dorota Czernicka - za Wszędobylskie

  • Magda Kryńska - Ilczuk - za Wszędobylskie

Rok 2007
  • Katarzyna Hagmajer - za serdeczne goszczenie od pierwszych dni i użyczenie lokalu na spotkania Klubu Klasy Kobiet

  • Małgorzata Liszyk - Kozłowska - za Optymistki

  • Monika Buczyńska - za uprawianie talentu na naszym gruncie

netBOX - Strony internetowe